Destek Hattı:

0332 235 49 74

  • facebook
  • twitter
  • instagram avukat
  • youtube

Sertifikalar

Kişisel Verileri Koruma Kanunu Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

Selçuklu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen 16 Saatlik "Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) Eğitimi" ni başarı ile tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.


Uluslarası Sözleşmeler ve Tahkim Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

Selçuklu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen 80 Saatlik "Uluslarası Sözleşmeler ve Tahkim Eğitimi" ni başarı ile tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.


Türkiye Barolar Birliği ve Konya Barosu

Sayın Latif Cem BARAN

Türkiye Barolar Birliği ve Konya Barosu tarafından düzenlenen "Aile Hukuku ve HMK Yargıtay Uygulaması" konulu çalıştaya katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, şahsım ve baromuz adına sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Av. Mustafa ALADAĞ

KONYA BARO BAŞKANI


Sağlık Hukuku Sertifika Programı

Sayın Latif Cem BARAN

18 Temmuz 2020 tarihinde düzenlenen Sağlık Hukuku Sertifika Programı'nı başarıyla tamamlayarak bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

Doç. Dr. Levent ALTINTAŞ

ASEGEM Müdürü


Spor Hukuku Programı - Sports Law Program

Sayın Latif Cem BARAN

Bu katılım belgesi Av. Aysu Melis Bağlan tarafından Edulegal.net'te yayınlanan Spor Hukuku programına verilmiştir. Katılımcı, programdan sonra bu sertifikayı almaya hak kazandı.

This certificate of participation has been given upon Sports Law program which published on Edulegal.net by Av. Aysu Melis Bağlan. The participant deserved to have this certificate after program.

EDULEGAL O.Ü TALLINN ESTONYA


Türk Spor Hukuku Uygulama Programı - Turkish Sports Law with Practise program

Sayın Latif Cem BARAN

Bu katılım sertifikası Av. Aysu Melis Bağlan tarafından Edulegal.net'de yayınlanan Türk Spor Hukuku Uygulama Programı ile verilmiştir. Katılımcı, programdan sonra bu sertifikayı almaya hak kazandı.

This certificate of participation has been given upon Turkish Sports Law with Practise program which published on Edulegal.net by Av. Aysu Melis Bağlan. The participant deserved to have this certificate after program.

EDULEGAL O.Ü TALLINN ESTONYA


E-Ticaret Hukuku Programı - E-Commerce Law Program

Sayın Latif Cem BARAN

Bu katılım sertifikası Av Atakan Karataş tarafından Edulegal.net'te yayınlanan E-Ticaret Hukuku programına göre verilmiştir. Katılımcı program sonrası bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

This certificate of participation has been given upon E-Commerce Law program which published on Edulegal.net by Av. Atakan Karataş. The participant deserved to have this certificate after program.

EDULEGAL O.Ü TALLINN ESTONYA


Tahkimde Taraf Vekilliği Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

8 - 9 Mayıs 2021 tarihinde online düzenlenmiş olan 11 saatlik "Tahkimde Taraf Vekilliği Eğitimi" ni tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Türkiye Barolar Birliği - İstac /İstanbul Tahkim Merkezi


Trafik Kazaları Nedeniyle Tazminat Davaları Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

Çelik Ahmet ÇELİK tarafından verilen, Trafik Kazaları Nedeniyle Tazminat Davaları Eğitimini 07.11.2020 tarihinde 16:00-17:30 arasında başarı ile tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazandınız.

Hukuk Eğitim


Anonim Şirket Yönetim Kurulu Egitimi

Sayın Latif Cem BARAN

Prof. Dr. Necla AKDAĞ GÜNEY tarfından verilen, Anonim Şirket Yönetim Kurulu Egitimini 28.09.2020 saat 18:00-19:30 arasında başarı ile tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazandınız.

Hukuk Eğitim


Adli Belge İnceleme Uzmanlığı Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından gerçekleştirilen 80 saat "Adli Belge İnceleme Uzmanlığı Eğitimi" ni tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Prof. Dr. Nihat AKKUŞ
Rektör


Aile Danışmanlığı Katılım Belgesi

Sayın Latif Cem BARAN

Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanlığı Özel Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından verilen Uzakttanegitim.com tarafından düzenlenen eğitim programına katılarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Uzaktanegitim.com
Zinnur CAM
Genel Müdür


Aile Danışmanlığı Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanlığı Özel Vektörel Grup Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından verilen Uzakttanegitim.com tarafından düzenlenen eğitim programına katılarak bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

Uzaktanegitim.com
Zinnur CAM
Genel Müdür


İlişki ve Evlilik Danışmanlığı Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi tarafından düzenlenen 84 Saat (uzaktan) 36 Saat (örgün) "İlişki ve Evlilik Danışmanlığı" eğitim programına katışmış ve yapılan sınavda başarılı olarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi

Prof. Dr. Ali HALICI
Director


Mr. Latif Cem BARAN

Başkent University Education and Consulting Center

Has participated in the 84 Hours (distant) 36 Hours (formal) of Training Program "Relationship and Marital Counselling" organized by Başkent University Education and Consultancy Center and has been entitled to receive this certificate upon successfully passing the exam.

Prof. Dr. Ali HABERAL
Rector


Yaşam Koçluğu Eğitimi

Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi tarafından düzenlenen 70 Saat (uzaktan) 30 Saat (örgün) "Yaşam Koçluğu" eğitim programına katışmış ve yapılan sınavda başarılı olarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi

Prof. Dr. Ali HALICI
Director


Mr. Latif Cem BARAN

Başkent University Education and Consulting Center

Has participated in the 70 Hours (distant) 36 Hours (formal) of Training Program "Life Coaching" organized by Başkent University Education and Consultancy Center and has been entitled to receive this certificate upon successfully passing the exam.

Prof. Dr. Ali HABERAL
Rector


Biyometrik Yüz Okuma Ve Profil Tanımlama Temel Seviye

S.E.M. Akademi tarafından Uluslararası Eğitim standartları ve kriterleri gözetilerek düzenlenen yüz yüze eğitim dahil toplam 50 Saat kapsamı bulunan ‘Biyometrik Yüz Okuma Ve Profil Tanımlama Temel Seviye’ programına katılıp eğitimlerinde başarılı olmuş ve yapılan sınavı geçerek busertifikayı alamaya hak kazanmıştır.


Participates in the ‘Biometric Face Reading and Profile Identification Basic Level Certificate’ program, which covers 50 hours of training including face-to-face trainings, organised by S.E.M Academy considering the international education standards and criterias, and has been awarded this certificate by passing the exam.


Konkordato Komiserliği Temel Eğitimi

Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından 4-5, 11-12 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen 36 saatlik "KONKORDATO KOMİSERLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ"ni tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.


E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.