Destek Hattı:

0332 235 49 74

Sertifikalar

Sertifikalar

Kişisel Verileri Koruma Kanunu Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

Selçuklu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen 16 Saatlik "Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) Eğitimi" ni başarı ile tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Sertifikalar

Uluslarası Sözleşmeler ve Tahkim Eğitimi

Sayın Latif Cem BARAN

Selçuklu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen 80 Saatlik "Uluslarası Sözleşmeler ve Tahkim Eğitimi" ni başarı ile tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Plaket

Türkiye Barolar Birliği ve Konya Barosu

Sayın Latif Cem BARAN

Türkiye Barolar Birliği ve Konya Barosu tarafından düzenlenen "Aile Hukuku ve HMK Yargıtay Uygulaması" konulu çalıştaya katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, şahsım ve baromuz adına sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Av. Mustafa ALADAĞ

KONYA BARO BAŞKANI

Sertifika

Sağlık Hukuku Sertifika Programı

Sayın Latif Cem BARAN

18 Temmuz 2020 tarihinde düzenlenen Sağlık Hukuku Sertifika Programı'nı başarıyla tamamlayarak bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

Doç. Dr. Levent ALTINTAŞ

ASEGEM Müdürü

Sertifika

Spor Hukuku Programı - Sports Law Program

Sayın Latif Cem BARAN

Bu katılım belgesi Av. Aysu Melis Bağlan tarafından Edulegal.net'te yayınlanan Spor Hukuku programına verilmiştir. Katılımcı, programdan sonra bu sertifikayı almaya hak kazandı.

This certificate of participation has been given upon Sports Law program which published on Edulegal.net by Av. Aysu Melis Bağlan. The participant deserved to have this certificate after program.

EDULEGAL O.Ü TALLINN ESTONYA

Sertifika

Türk Spor Hukuku Uygulama Programı - Turkish Sports Law with Practise program

Sayın Latif Cem BARAN

Bu katılım sertifikası Av. Aysu Melis Bağlan tarafından Edulegal.net'de yayınlanan Türk Spor Hukuku Uygulama Programı ile verilmiştir. Katılımcı, programdan sonra bu sertifikayı almaya hak kazandı.

This certificate of participation has been given upon Turkish Sports Law with Practise program which published on Edulegal.net by Av. Aysu Melis Bağlan. The participant deserved to have this certificate after program.

EDULEGAL O.Ü TALLINN ESTONYA

Sertifika

E-Ticaret Hukuku Programı - E-Commerce Law Program

Sayın Latif Cem BARAN

Bu katılım sertifikası Av Atakan Karataş tarafından Edulegal.net'te yayınlanan E-Ticaret Hukuku programına göre verilmiştir. Katılımcı program sonrası bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

This certificate of participation has been given upon E-Commerce Law program which published on Edulegal.net by Av. Atakan Karataş. The participant deserved to have this certificate after program.

EDULEGAL O.Ü TALLINN ESTONYA

E-Bülten Kayıt

Büromuzdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.